Polski Biznes

AUTOMATEX Zakład Automatyki i Elektroniki Sp. z o.o.

60-179 Poznań ul. Budziszyńska 78/1

tel.: 61 868 95 09,

fax: 61 867 12 30


rok założenia firmy: 1991

PLEN

NIP: 781-002-27-70

Obszar działalności firmy:
Europa wschodnia


Ilość pracowników: 5-10

użytkownicy naszych sterowników oświetlenia:
Podstawową grupę odbiorców stanowią Rejonowe Zakłady Energetyczne, Urzędy Miast i Gmin oraz PKP (wersja kolejowa - programowany rozkład jazdy). Ponad 97% zegarów i sterowników (na dzień dzisiejszy 27,000 szt.) zostało zainstalowanych w obszarze działania wyszczególnionych poniżej zakładów:
1. Będziński Zakład Elektroenergetyczny S.A.
2. Zakład Energetyczny Białystok S.A.
3. Zakład Energetyczny Bydgoszcz S.A.
4. Zakład Energetyczny Częstochowa S.A.
5. Górnośląski Zakład Elektroenergetyczny S.A.
6. Zakład Energetyczny Gorzów S.A.
7. Zakład Energetyczny Jelenia Góra S.A.
8. Enegetyka Kaliska S.A.
9. Zakład Energetyczny Legnica S.A.
10. LUBZEL - Zakład Energetyczny Lublin S.A.
11. Zakład Energetyczny Łódź - Teren S.A.
12. Zakład Energetyczny w Olsztynie S.A.
13. Zakład Energetyczny Opole S.A.
14. Energetyka Poznańska S.A.
15. ZEORK - Zakłady Energetyczne okręgu Radomsko - Kieleckiego S.A.
16. Zakład Energetyczny Słupsk S.A.
17. Energetyka Szczecińska S.A.
18. Zakład Energetyczny Tarnów S.A.
19. Zakład Energetyczny Toruń S.A.
20. Zakład Energetyczny Warszawa - Teren S.A.
21. Zamojska Korporacja Energetyczna S.A.
22. PKP - na terenie całego kraju

użytkownicy naszych sterowników suszarni:
Lista obejmuje tylko część zakładów w których zainstalowano powyżej 2 układów. Większość nazw podana w formie skróconej. Kolejność alfabetyczna.
1. ABAKUS WOOD POL, Olsztyn/Biskupiec
2. ANDERS, Krzepice
3. ANDREWEX, Piętno
4. ANNA G., Lwów/Drohobycz
5. DLH NORDISK, Karlino
6. DREWTUR, Biskupiec
7. DRYMAR, Przeworsk
8. FORMAPLAN, Wolbórz
9. GABI, Piaski
10. HOLZWERK, Pisz
11. KONSBUD, Mysłowice
12. KSIĄŻPOL MEBLE, Biała Podlaska
13. NEDPOL, Milicz
14. OLGA, Lipiny
15. PAGED, Czarna Białostocka
16. POL-DAN, Sławno
17. POLBUK, Ustrzyki Dolne
18. POLMAIK, Zagnańsk
19. RA-KOM, Czarna Białostocka
20. RA-AP HOLZ, Kańczuga
21. TORPAL, Kwidzyń
22. UiPE-I, Wieczfnia